Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin
#1
1. Forum internetowe http://www.rc-forum.pl zwane dalej serwisem służy do komunikacji miedzy zarejestrowanymi użytkownikami forum.
2. Serwis internetowy nie zbiera dane osobowe, administracja również nie poleca ujawniać takie dane, adresy zamieszkania, konta bankowe te informacje zupełnie nie są potrzebne do dyskusji. Jeśli takie dane zostaną opublikowane to użytkownik robi to na własne ryzyko, administracja nie niesie odpowiedzialności za wykorzystanie tej informacji przez użytkowników internetu.
3. Treści noszące znamiona reklamy, postów sponsorowanych, marketingu szeptanego mogą być opublikowane tylko w dziale "POLECANE STRONY WWW" i muszą spełniać ogólne warunki publikacji linków na forum (punkt 7., 8.).
4. Linki do systemów partnerskich będą kasowane, użytkowniki ich publikujące dostaną ostrzeżenia. Kolejna próba będzie skutkować usunięciem z forum. 
5. Oferty ogłoszenia w odpowiednim dziale mogą okazywać się nie częściej jak raz na 24h.
6. Ogłoszenia, oferty muszą zawierać tytuł zaczynający się z tagów [OFERTA], [SPRZEDAM], [KUPIĘ], [WYNAJMIE], [ZLECĘ], inne włącznie z znakami [...]
7. Temat w dziale "POLECANE STRONY WWW", można dodać tylko z konta z którego napisano minimum 10 merytorycznych postów, posty typu "Fajnie", "Ale czad...", "polecam", "tez takie chce", inne podobne będą kasowane. Chcesz zamieścić post z linkiem w tym dziale - dostarcz wartościowy unikalny content w postaci minim 10 swoich postów. 
8. Zabronione linki do stron łamiących Prawo, do stron o tematyce bukmacherskiej lub zwierających linki do stron hazardowych, bukmacherskich. Zabronione linki do stron zawierających treści o znamionach nienawiści, treści rasistowskich, inne. Administracja zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji treści i linków nie podając przyczyny.
9. Nie usuwamy treści "na życzenie', usuniecie konta ( przeniesienie do grupy "zbanowani")  nie skutkuję usunięciem treści postów i tematów tego użytkownika.
10. W momencie publikacji postów, tematów administracja forum staje się właścicielem kontentu i może go dowolnie wykorzystywać oraz modyfikować.
11. Administracja nie ma możliwości weryfikować czy wszystkie strony linki do których publikowane przez użytkowników forum są zgodne z Prawem. Jeśli istnieje podejrzenie o złamanie prawa, znamiona nieuczciwej konkrecji prosimy ten fakt zgłaszać niezwłocznie na email admin@rc-forum.pl.
12. Administracja nie udostępnia danych logowania użytkowników forum, takie dane mogą zostać udostępnione tylko i wyłącznie w trybie określonym ustawodawcą i wyłącznie origanom wymienionym w tych aktach ustawowych. 
13. Zabrania się obrażać innych użytkowników, administrację, osoby publiczne, partie, polityków, radzących. Takie posty będą usuwany, użytkowniki zbanowane.
14. Działania na niekorzyść forum, publikowanie w internecie treści który negatywnie opisują forum skutkuje usunięciem konta z forum.
15. Zabrania się kopiowanie treści jak w całości tak i częściowo. Dozwolone cytaty z obowiązkową zawartością aktywnego linku doffollow do forum w postaci : "Treść z rc-forum.pl" "RC-forum.pl", inne
16. Zabrania się kopiowanie i modyfikacja poradników, instrukcji. Tłumaczenia instrukcji obsługi, poradników mogą być rozmieszone tylko na naszych serwerach.
17.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości