Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4k kamera sportowa EKEN H9 WiFi
Kultowa kamera sportowa, doskonalą w swojej klasie cenowej do nagrywania z kwadrokoperów, z rowerów, inne. Tania kamera do dronów.
Bogate wyposażenie oraz wysyłka z europejskich magazynów (odrobinę drożej ale brak ewentualnych opląt celnych).
Przy wyborze magazyny CN mogą ( ale nie muszą) zostać naliczone opląty celne ok 23%.

[Obrazek: wmgsotjt.png]

Link do zakupu 4k kamera sportowa EKEN H9 WiFi
Odpowiedz
Ta kamera ma analogowe wejście video?
Odpowiedz
Pod FPV
Odpowiedz
Niestety nie ma, z tych tańszych to SJ4000/SJ5000 ale oryginalne od SJCAM ze zdrapką na opakowaniu, Ale oni nagrywają maksymalnie 1080P/30 klatek a to juz nie co za mało. A do czego chce tą kamerę podłączyć?
Odpowiedz
Mam XK Detect X380 w wersji podstawowej bez gimbala i kamery
Odpowiedz
Jak masz budżet to kup SJcam SJ5000X ELITE
Bardzo dobra kamera z Gyro systemem stabilizacji obrazu. Nie jest tania, ale naprawdę daje radę.
Eken H9 obraz ma porównywalny do tego SJcama ( porównywałem), ale brak stabilizacji Gyro, AV wyjścia właśnie robi ją o 3 razy tańszą.
Jeśli ktoś nie potrzebuje kamery pod analogowe FPV  myślę, że Eken h9 wystarczy,
Odpowiedz
Mam pytanie, jeśli kupię z europejskiego magazynu na pewno nie będzie cła? Szwagier chce sobie kupić coś taniego do nurkowania i w ogóle na wczasy.
Ile czasu trwa dostawa?
Odpowiedz
Zobacz sobie foto na górze jak klikniesz sobie w EU US$49,99 trafiasz do europejskich magazynów, wtedy cła na pewno nie ma a dostawa trwa ok 4 -5 dni.
Generalnie takie kamerki nawet z Chin rzadko trafia na cło, ale cena różni się nie wiele, więc polecam brać z EU.
Odpowiedz
Dziękuje za informację kupiłem, zostały tylko kolor srebrny w magazynach europejskich.
Odpowiedz
Zdążyłem jeszcze kupić z EU, teraz już chwilowo brak ale widzę z Chin jest promocja i wychodzi 152 zł tylko.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości